Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel

Biblioteka - 10. aktualizacja zasobów w 2021 r.

 Już po raz 10. w tym roku zapraszamy do Cyfrowej Biblioteki Literatury Filatelistycznej, inicjatywy i-KF. Nadal działamy na rzecz rozwoju polskiej filatelistyki stwarzając możliwość samokształcenia się.

W dziale Czasopisma polskie udostępniliśmy kolejny, już czwarty w tym roku, zeszyt Świata Erek. Zaktualizowaliśmy także bazę spisów treści wspomnianego czasopisma, Filatelisty i Przeglądu Filatelistycznego.
W dziale Wydawnictwa książkowe udostępniliśmy za zgodą Kolegi Stefana Jakucewicza pozycję pt. Konserwacja i przechowywanie zbiorów filatelistycznych, która ukazała się przed laty w cyklu Biblioteka Szkoleniowa PZF.

W dziale Wydawnictwa książkowe udostępniliśmy kompletny rocznik Dziennika Urzędowego Ministerstwa Poczt i Telegrafów z 1922 roku. Zainteresowanym historią poczty na Górnym Śląsku polecamy nr 22 zawierający Rozporządzenia Ministra Poczt i Telegrafów z 29 maja 1922 roku o przedmiocie przejęcia administracji poczty, telegrafu i telefonu na obszarze Górnego Śląska, przyznanym Polsce.

Wszystkie nowości oznaczyliśmy tradycyjnie znakiem . Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej strony i pozostania na niej! Zasoby dostępne w Cyfrowej Biblioteki Literatury Filatelistycznej są przeogromne, każdy znajdzie w niej coś ciekawego dla siebie.

Jesteś tutaj: START | STRONA GŁÓWNA | Biblioteka - 10. aktualizacja zasobów w 2021 r.